Usługa prawna weryfikacji gotowej umowy (do 10 stron)

550,00 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę Usługi Prawnej Weryfikacji Gotowej Umowy. Weryfikacja gotowej umowy, podpisanej lub tej którą zamierza się podpisać, to niezbędny warunek bezpieczeństwa, dbania o własne finanse oraz interes, ponieważ podpisanie umowy bez zapoznania się z jej treścią bądź bez rozumienia postulatów w niej zawartych może nieść negatywne konsekwencje dla Ciebie, Twojej Rodziny lub Twojej firmy.

Weryfikując gotową umowę bierzemy pod uwagę przede wszystkim:
– Przyjęte przez Klienta założenia i zabezpieczenia interesów.
– W przypadku postanowień niekorzystnych, nie tylko zwracamy na nie uwagę, ale też proponujemy ich zmiany.

Po weryfikacji, wysyłamy umowę z naniesionymi komentarzami (sugestiami zmian).

Kategoria:

Opis

Jak można zlecić weryfikację gotowej umowy lub gotowego projektu umowy?
W celu przekazania gotowej umowy do weryfikacji, prosimy o wykupienie usługi oraz przesłanie na nasz adres e-mail biuro@twoja-umowa.pl umowy do weryfikacji, a następnie postępować według instrukcji. Po otrzymaniu wiadomości, skontaktujemy się z Państwem w najszybszym możliwym terminie – w ciągu 24 godzin od zlecenia weryfikacji. Przekażemy wówczas wycenę weryfikacji przekazanej umowy i zaproponujemy termin realizacji zlecenia (zwykle jest to maksymalnie do kilku dni).

Jakie są korzyści w weryfikacji gotowej umowy?

Przede wszystkim świadomość tego co się podpisuje lub co zostało już podpisane. W przypadku przekazania nam celem analizy przez drugą stronę umowy, jej projektu, mamy możliwość negocjacji jej kształtu. Wówczas warto zwrócić uwagę nie tylko na kwestie oczywiste – takie jak cena czy terminy, ale również na postanowienia, które chronią nasz interes i które wpływają na zakres naszej odpowiedzialności. Ostatnie czasy obfitują w wydarzenia trudne – pandemia, konflikt zbrojny za wschodnią granicą, destabilizacja gospodarcza, prognozowana stagflacja. Mówi się o tym, że umowy podpisujemy na trudne czasy – warto zatem zadbać o to, by podpisywana umowa nie była jedynie formalnością, a realnym sposobem naszej ochrony.

Nie wszystkie postanowienia umowy zawsze są korzystne. Warto jednak zdawać sobie sprawę z ryzyka i konsekwencji określonych postanowień. Nawet w przypadku umowy już podpisanej, w przypadku impasu bądź potencjalnego konfliktu z drugą stroną umowy, czasami zdarza się że istnieje możliwość wypracowania kompromisu. Niekiedy wówczas w drodze negocjacji można doprowadzić do zawarcia aneksu do umowy albo rozwiązania umowy za porozumieniem stron.

Zadbamy o to, aby postanowienia umowy były spójne i nie budziły wątpliwości interpretacyjnych.

Jaki jest koszt weryfikacji gotowej umowy?
Koszt weryfikacji gotowej umowy uzależniony jest od ilości czasu potrzebnego na sprawdzenie umowy wynikającego z jej skomplikowania i obszerności. Może się również zdarzyć, że umowa jest krótka jednak wymaga większości zmian. Wycena zostanie podana przed przystąpieniem do pracy. Cena weryfikacji gotowej umowy od 300,00 zł brutto/umowa – do maksymalnie 5 stron umowy, od 550 zł brutto/umowa – do maksymalnie 10 stron umowy, od 800 zł brutto/umowa – do maksymaknie 15 stron. Cena weryfikacji umów dłuższych ustalana jest indywidualnie.

Co stanie się w przypadku naniesienia zmian gotowej umowy?
W zależności od ilości zmian i etapu negocjacji umowy – odniesiemy się do wprowadzonych uwag w cenie weryfikacji umowy lub zaproponujemy nowe warunki.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

© 2022 Twoja-umowa.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Sklepy internetowe Szczecin