Usługa prawna weryfikacji gotowej umowy (do 5 stron)

300,00 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę Usługi Prawnej Weryfikacji Gotowej Umowy. Weryfikacja gotowej umowy, podpisanej lub tej którą zamierza się podpisać, to niezbędny warunek bezpieczeństwa, dbania o własne finanse oraz interes, ponieważ podpisanie umowy bez zapoznania się z jej treścią bądź bez rozumienia postulatów w niej zawartych może nieść negatywne konsekwencje dla Ciebie, Twojej Rodziny lub Twojej firmy.

Weryfikując gotową umowę bierzemy pod uwagę przede wszystkim:
– Przyjęte przez Klienta założenia i zabezpieczenia interesów.
– W przypadku postanowień niekorzystnych, nie tylko zwracamy na nie uwagę, ale też proponujemy ich zmiany.

Po weryfikacji, wysyłamy umowę z naniesionymi komentarzami (sugestiami zmian).

Kategoria:

Opis

Jak można zlecić weryfikację gotowej umowy lub gotowego projektu umowy?
W celu przekazania gotowej umowy do weryfikacji, prosimy o wykupienie usługi oraz przesłanie na nasz adres e-mail biuro@twoja-umowa.pl umowy do weryfikacji, a następnie postępować według instrukcji. Po otrzymaniu wiadomości, skontaktujemy się z Państwem w najszybszym możliwym terminie – w ciągu 24 godzin od zlecenia weryfikacji. Przekażemy wówczas wycenę weryfikacji przekazanej umowy i zaproponujemy termin realizacji zlecenia (zwykle jest to maksymalnie do kilku dni).

Jakie są korzyści w weryfikacji gotowej umowy?

Przede wszystkim świadomość tego co się podpisuje lub co zostało już podpisane. W przypadku przekazania nam celem analizy przez drugą stronę umowy, jej projektu, mamy możliwość negocjacji jej kształtu. Wówczas warto zwrócić uwagę nie tylko na kwestie oczywiste – takie jak cena czy terminy, ale również na postanowienia, które chronią nasz interes i które wpływają na zakres naszej odpowiedzialności. Ostatnie czasy obfitują w wydarzenia trudne – pandemia, konflikt zbrojny za wschodnią granicą, destabilizacja gospodarcza, prognozowana stagflacja. Mówi się o tym, że umowy podpisujemy na trudne czasy – warto zatem zadbać o to, by podpisywana umowa nie była jedynie formalnością, a realnym sposobem naszej ochrony.

Nie wszystkie postanowienia umowy zawsze są korzystne. Warto jednak zdawać sobie sprawę z ryzyka i konsekwencji określonych postanowień. Nawet w przypadku umowy już podpisanej, w przypadku impasu bądź potencjalnego konfliktu z drugą stroną umowy, czasami zdarza się że istnieje możliwość wypracowania kompromisu. Niekiedy wówczas w drodze negocjacji można doprowadzić do zawarcia aneksu do umowy albo rozwiązania umowy za porozumieniem stron.

Zadbamy o to, aby postanowienia umowy były spójne i nie budziły wątpliwości interpretacyjnych.

Jaki jest koszt weryfikacji gotowej umowy?
Koszt weryfikacji gotowej umowy uzależniony jest od ilości czasu potrzebnego na sprawdzenie umowy wynikającego z jej skomplikowania i obszerności. Może się również zdarzyć, że umowa jest krótka jednak wymaga większości zmian. Wycena zostanie podana przed przystąpieniem do pracy. Cena weryfikacji gotowej umowy od 300,00 zł brutto/umowa – do maksymalnie 5 stron umowy, od 550 zł brutto/umowa – do maksymalnie 10 stron umowy, od 800 zł brutto/umowa – do maksymaknie 15 stron. Cena weryfikacji umów dłuższych ustalana jest indywidualnie.

Co stanie się w przypadku naniesienia zmian gotowej umowy?
W zależności od ilości zmian i etapu negocjacji umowy – odniesiemy się do wprowadzonych uwag w cenie weryfikacji umowy lub zaproponujemy nowe warunki.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

© 2022 Twoja-umowa.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Sklepy internetowe Szczecin